Estetium Life

Estetium Life Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Periodontoloji uzmanı Sn. Dr. Buket KILINÇ tarafından 2018 yılında, Mecidiyeköy - İstanbul’da kurularak hizmete girmiştir.

Hizmet Alanlarımız

Kliniğimizde “Diş Eti Hastalıkları, İmplant Cerrahisi, Estetik Diş Hekimliği, Çene Cerrahisi, Protetik Diş Tedavileri, Diş Beyazlatma, Çocuk Diş Hekimliği, Ortodontik Tedavi, Kanal Tedavisi ve Konservatif Diş Tedavileri” yapılmaktadır. Estetium Life Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ve tedavilerle ilgili ayrıntılı bilgi almak için bize 0 212 212 12 45-55 ve 0 532 015 05 91 nolu hatlarımızdan ulaşabilirsiniz.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, en ileri teknolojiyi uzman kadro ile bütünleştirip, hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmak. Estetium Life Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Türkiye ve Uluslararası platformda dünya markası bir diş kliniği olma hedefi doğrultusunda çalışmalarına devam etmektedir.

Misyonumuz

İnsanın en önemli değerlerinden biri ‘SAĞLIK’tır. Estetium Life Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak, toplumun değerlerine saygılı bir hizmet anlayışıyla ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek; hasta talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamaktayız.

Neden Estetium Life?

Uzman Kadro

Tüm çalışan hekim ve asistan kadromuz alanında uzman kişilerden oluşmaktadır

Gelişmiş Teknoloji

Tüm ekipmanlarımız son teknoloji gereksinimlerine göre müşterilerimiz için özenle seçilmiştir

Hijyen & Konfor

Kliniğimiz, hijyen ve konfor odaklı tasaralnmış olup müşterilerimizin konforu göz önünde bulundurulmuştur

100% Müşteri Memnuniyeti

Bizim için müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelir. Sizi de mutlu müşterilerimiz arasında görmek isteriz